Kunstbende2019

Dit zijn de winnaars van Kunstbende 2019

DEEL DIT ARTIKEL Facebook
Marinde Hurenkamp
Marinde
Hurenkamp

Tijdens Kunstbende laten jonge dj's, dichters, dansers, filmmakers, modeontwerpers, muzikanten en beeldend kunstenaars zien wat ze aan creativiteit in huis hebben. Tientallen talenten stonden gisteren in de finale.

De landelijke finale van Kunstbende 2019 vond plaats tijdens het Kunstbende Young Creators Festival op het terrein van de Westergasfabriek in Amsterdam. Verdeeld over 91 acts streden 172 jongeren tussen 13 en 18 jaar in de categorieën dans, dj, expo, fashion, film, muziek, taal en theater om de Kunstbende Award.

De eersteprijswinnaars mogen optreden in de What’s Happening-area van Rabobank, Kunstbende op Lowlands en op andere grote podia, van Mysteryland tot het Stedelijk Museum Amsterdam. 

Jury

Zangeres Teske en danser ShinShan, de winnaar Dans van Kunstbende 2018 en tevens winnaar van Holland’s Got Talent 2019, openden het festival. De jury bestond onder meer uit Willem de Bruin (Muziek), Danie Bles (Fashion) en Rick Paul van Mulligen (Theater).

Winnaars

Dit zijn alle winnaars in de verschillende categorieën:

1e prijs Dans: Mindfull (15 jaar, Zeeland)
2e prijs Dans: Isabella (15 jaar, Amersfoort, Utrecht)
3e prijs Dans: Wybie (17 jaar, Harbrinkhoek, Overijssel) 

1e prijs DJ: Hidenseek (16 jaar, De Bilt, Utrecht)    
2e prijs DJ: Thijs Buizert (14 jaar, Hellevoetsluis, Zuid-Holland)
3e prijs DJ: Vanderwood (14 jaar, Nieuwleusen, Overijssel) 

DJ_UT_Hidenseek
Eersteprijswinnaar DJ Hidenseek (16) 

1e prijs Expo: Lukas Vonk (18 jaar, Geull, Limburg)
2e prijs Expo: Rosa Hanssen (19 jaar, Hilversum, Noord-Holland) 
3e prijs Expo: Vera (16 jaar, Kleve, Gelderland)

1e prijs Fashion: Klaskie (15 jaar, Wormerveer, Noord-Holland)
2e prijs Fashion: Berit (15 jaar, Friesland)
3e prijs Fashion: Anna van der Werf (18 jaar, Voorhout, Zuid-Holland) 

Kunstbende2019
Een ontwerp van eersteprijswinnaar Klaskie (15) in de categorie Fashion 

1e prijs Film: Eli Idsart (16 jaar, Amsterdam, Noord-Holland)
2e prijs Film: Ains (17 jaar, Zutphen, Gelderland) 
3e prijs Film: Acemonky (18 jaar, Appingedam, Groningen) 

1e prijs Muziek: Marise (18 jaar, Baak, Gelderland)
2e prijs Muziek: Doublle (17 jaar, Spijkenisse, Zuid-Holland)
3e prijs Muziek: Merel (18 jaar, Maastricht, Limburg) 

1e prijs Taal: Mia Lodder (18 jaar, Utrecht, Utrecht)
2e prijs Taal: Eva (18 jaar, Erica, Drenthe) 
3e prijs Taal: Iris Dicke (13 jaar, Leeuwarden, Friesland) 

1e prijs Theater: JOB (14 jaar, Emmen, Drenthe) 
2e prijs Theater: F!ES (16 jaar, Zuid-Holland)
3e prijs Theater: Jelle Ozinga (15 jaar, Amsterdam, Noord-Holland) 

In de krant van komende week (verschijningsdatum 5 juli 2019) lees je de reacties van de winnaars.

Anderen lazen ook: Kunstbende 2018: broeinest van creativiteit.

Altijd op de hoogte blijven van nieuws dat voor jongeren interessant is? Volg ons via WhatsApp, Snapchat, Facebook of Instagram. Of neem een proefabonnement op de krant!

DEEL DIT ARTIKEL Facebook

Reageren